Ansatte

Ta gjerne kontakt med en av oss som jobber i SpareBank 1 Finans

Orgnr:  938 521 549 
Postadresse: Postboks 4797 Sluppen, 7467 Trondheim 
Besøksadresse: Søndre gate 4, 7011 Trondheim 
Telefon: 915 07301 (8-16)
Fax: 73 58 54 76 
 
Andreas Eieland

Administrerende direktør 
Andreas Eieland

andreas.eieland@sb1finans.no
974 72 557

Forretningsutvikling  
Kristian 

Leder forretningsutvikling og forretningsdrift
Kristian Choi Steinmo

kristian.steinmo@sb1finans.no
416 63 328

Mats

Mats Molden

mats.molden@sb1finans.no
414 63 970 

 Vegard Ulsund

Vegard Ulsund

vegard.ulsund@sb1finans.no
971 29 601

 Øyvind Banken

Øyvind Banken

oyvind.banken@sb1finans.no
482 83 588

 Trond Hauge

Trond Hauge

trond.hauge@sb1finans.no
476 05 419

Bedriftsmarked  

Håvard

Leder bedriftsmarked                                                               
Håvard Flasnes 

havard.flasnes@sb1finans.no                                                           
908 71 771

Terje_S

 
Terje Skagseth

terje.skagseth@sb1finans.no
915 12 851

Stein E Stein Erik Aune

stein.erik.aune@sb1finans.no
913 21 306
Steinar

Steinar Dyrnes Olsen

steinar.dyrnes.olsen@sb1finans.no
408 55 632

Jetne

Eirik Wendel Jetne

eirik.wendel.jetne@sb1finans.no
907 55 637

Fredrik

Fredrik Lykke

fredrik.lykke@sb1finans.no 
915 47 210

Lene

Lene Thorkildsen Morset

lene.morset@sb1finans.no
984 21 191

Tommy 

Tommy Marvin Sletvold

tommy.sletvold@sb1finans.no
901 72 528

Asbjørn Løvtangen

Asbjørn Løvtangen

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

Anne Lise Nesjø

Anne-Lise Nesjø

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

 Diloshan Selliah2

Diloshan Selliah

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

 Preben Øien

Preben Øien

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

 Fakturasalg  
 Camilla Voje

Avdelingsleder Fakturasalg
Camilla Sagmo Voje

camilla.voje@sb1finans.no
900 77 040

 Kristoffer Carstens

Kristoffer Carstens

kristoffer.carstens@sb1finans.no
932 37 349 

 Ole Anders Hindberg

Ole Anders Hindberg

ole.hindberg@sb1finans.no
971 91 546

 Benedikte Larsen

Benedikte Steinsvoll Larsen

benedikte.larsen@sb1finans.no
916 19 451

 Marius Bang

Marius Bang

marius.bang@sb1finans.no
928 11 111

 Odd Morten Hopen

Odd Morten Hopen

odd.hopen@sb1finans.no
909 44 701

 Roar Johansen

Roar Johansen

roar.johansen@sb1finans.no
400 16 862

 Therese Ryen

Therese Ryen

therese.ryen@sb1finans.no
411 48 037

 Vegard Mære

Vegard Skjærvik Mære

vegard.mere@sb1finans.no
951 58 905

Personmarked  
Sveinung Leder Personmarked
Sveinung Vik

sveinung.vik@sb1finans.no
905 86 716
Lena

Lena Anita Carlsson Lystad

lena.lystad@sb1finans.no
994 10 120

Hanne

Hanne Haugen

hanne.haugen@sb1finans.no
414 01 034

Terje Terje Schjefstad

terje.schjefstad@sb1finans.no
902 60 716
Morten

Morten Hegle Svendsen

morten.hegle.svendsen@sb1finans.no
472 53 820

Agnete

Agnete Valle

agnete.valle@sb1finans.no
990 04 316

Johanne Dybvad

Johanne Dybvad

johanne.dybvad@sb1finans.no
481 57 836

Wenche

Wenche Troning

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Stian

Stian Halsen Hammervold

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Emma

Emma Køhler Haug

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Kristine

Kristine Woldseth

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Vikan

Karoline Vikan

karoline.vikan@sb1finans.no
402 31 734

Bodil

Bodil Aune Arnesen

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Morten Aass

Morten Aass

morten.aass@sb1finans.no
901 90 616 

Julian2

Julian Svarliaunet

julian.svarliaunet@sb1finans.no
901 47 355

Marius Westerås

Marius Westerås

marius.westeras@sb1finans.no 
957 77 670

Petter

Petter Schei

privat@sb1finans.no
915 07301 - tast 1

Økonomi  
Jannicke Arntzen

Jannicke Arntzen

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

Anette Strøm

Anette Strøm

anette.strom@sb1finans.no
926 02 356

Berit Krogh-Albertsen

Berit Krogh-Albertsen

bedrift@sb1finans.no
915 07301 - tast 2

Kreditt  
 Ronny Thomassen

Leder Kreditt
Ronny Thomassen

ronny.thomassen@sb1finans.no
918 60 979 

 Cecilie Fredriksen

Cecilie Fredriksen

cecilie.fredriksen@sb1finans.no
473 87 654